Сьогодні, 19 березня, бібліотека імені Віктора Некрасова завітала до зведеної групи (старшої та середньої) ШДС «Поділля» з ранковим читанням «Книга про дружбу і доброту». Завідувачка бібліотеки Тамара Бодіна запропонувала дітям прослухати книгу Наталії Чуб «Маленький кит». Маленькі слухачі занурилися у чарівний світ океану, познайомилися з китами, обговорили їхню велич, силу та мудрість. Діти разом переживали пригоди маленького кита, співчували йому у труднощах і раділи його добрим вчинкам. Кожен малюк мав змогу висловити свої думки про дружбу, підтримку та важливість допомоги одне одному. Ця зустріч стала ще одним кроком до виховання любові до читання та відкриття нових горизонтів для допитливих дитячих сердець. 💙📖

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/778443134654922752/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B1%D1%83-%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D1%83

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *