В універсальній публічній бібліотеці №11 вирувала творчість! У студії малювання «Акварелька» діти створювали справжні витвори мистецтва, натхненні весняною природою. Юні художники із захопленням малювали ластівок, перші промінчики сонця та пробудження весни. Їхні роботи сповнені тепла, світла й дитячої щирості. Дякуємо всім, хто долучився до цього чарівного процесу! Разом ми створюємо атмосферу творчості та радості. Чекаємо на всіх охочих в «Акварельці» для нових відкриттів і натхнення!


https://www.tumblr.com/crbfranko/778279617960214528/%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-160325-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *