16 березня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 208 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


Голова клубу, Віталій Баканов, розповів про непросту історію музею Подільського району міста Києва, заснованого 1970 року на вулиці Борисоглібській, 12. Директоркою музею була історикиня Ольга Зубакіна. У 1985 році музей переїхав до будівлі на вулиці Покровській, 5. Проте 1991 року музей припинив своє існування. Безцінні експонати було передано до інших музеїв міста. Володимир Горак зацікавив слухачів розповіддю про історію кохання киянки Катерини Десницької та принца Сіаму Чакрабонгсе. Наступна зустріч клубу відбудеться 13 квітня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *