13 березня працівники районної дитячої бібліотеки № 123 провели традиційні ранкові читання для вихованців середньої групи «Сонечко» дитячого садка № 777.


https://www.tumblr.com/crbfranko/777980582304055296/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-130325-%D1%80%D0%B1-123-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9


Діткам прочитали повчальну казку про мишеня Тіма, яке хотіло виглядати спритним і відважним в очах друзів. Воно ризикнуло і залізло дуже високо, але впало і поранилося. Тім дуже боявся лікарів, але згодом зрозумів, що вони завжди приходять на допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *