У рамках проєкту «Наша рідна українська мова, як веселка кольорова», що має на меті знайомство дітей із красою українського слова через літературу, у середній групі ДНЗ №16 відбулося ранкове читання «Казкова історія про чотирьох друзів», яке провела завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна.


https://www.tumblr.com/crbfranko/777901750791372800/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D1%87%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%80%D1%8C%D0%BE%D1%85


Малеча поринула у дивовижну історію книги «Песик та його місячні друзі» Георгія Хімича. Діти дізналися, чому Песик так любить Місяць, хто з його друзів вирушив у космічну подорож і що сталося далі. Під час читання діти не лише уважно слухали, а й активно обговорювали сюжет, відповідали на запитання, вивчали нові слова та висловлювали свої думки. Усі разом фантазували, мріяли про подорожі до зірок і дізнавалися більше про вірну дружбу. Цей ранок став справжньою казковою пригодою, яка подарувала дітям гарний настрій, нові знання та любов до читання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *