11 березня у бібліотеці Ганни Чубач учні 1-А класу ліцею № 3 вирушили у літературну подорож «Як усе починалось» за книжками Галини Манів «Киці-мандрівниці».

Ця серія дитячих книг розповідає про пригоди двох киць, Мулі та Манюні, які подорожують світом, знайомлячи юних читачів з різними культурами та країнами. Діти із захопленням прослухали аудіозапис пригод киць і власноруч зробили закладки для книг у формі котиків, використовуючи техніку орігамі.




Залишити відповідь