11 березня у бібліотеці Ганни Чубач учні 1-А класу ліцею № 3 вирушили у літературну подорож «Як усе починалось» за книжками Галини Манів «Киці-мандрівниці».


https://www.tumblr.com/crbfranko/777722374518898688/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6-%D1%8F%D0%BA-%D1%83%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%8C-110325


Ця серія дитячих книг розповідає про пригоди двох киць, Мулі та Манюні, які подорожують світом, знайомлячи юних читачів з різними культурами та країнами. Діти із захопленням прослухали аудіозапис пригод киць і власноруч зробили закладки для книг у формі котиків, використовуючи техніку орігамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *