10 березня у бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова вихованці дитячого садка № 495 продовжили Шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса».


https://www.tumblr.com/crbfranko/777628883950387201/%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D0%B4%D1%83-%D0%B7-%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0


Діти з натхненням декламували вірші Тараса Шевченка, висловлюючи свою повагу до великого поета, а також створили яскраву українську квітку. Бібліотекарі провели екскурсію бібліотекою, під час якої юні відвідувачі переглянули фільми про Шевченка, ознайомилися з книжковими виставками «Живе під сонцем любові Шевченкова весна» та «Єднаємо душі словом Кобзаря», присвяченими його творчості. Знайомлячись з творчістю генія, діти зрозуміли, що Тарас Шевченко — це не просто поет, а символ, легенда, чия творчість є втіленням мудрості та філософії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *