У бібліотеці імені Анатолія Дімарова відзначили 211-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» ознайомилися з виставками книг «Живе під сонцем любові Шевченкова весна» та «Єднаємо душі словом Кобзаря», що присвячені Тарасові Шувченку, та провели шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса».


https://www.tumblr.com/crbfranko/777541105143185408/%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D1%94%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%8C


Діти та дорослі декламували улюблені вірші поета, згадували факти з його життя та виготовили книжкові закладки в українському стилі. Особливу увагу приділили актуальності Шевченкових пророцтв у наш час. Учасники студії говорили про те, що Тарас Шевченко, як і сучасні захисники України, присвятив своє життя служінню народу. Вони висловили сподівання, що слово Кобзаря й надалі надихатиме українців на боротьбу за свободу та незалежність. Захід завершився закликом до єднання та боротьби за майбутнє України, використовуючи слова Лесі Костенко: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *