У бібліотеці імені Анатолія Дімарова відзначили 211-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» ознайомилися з виставками книг «Живе під сонцем любові Шевченкова весна» та «Єднаємо душі словом Кобзаря», що присвячені Тарасові Шувченку, та провели шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса».

Діти та дорослі декламували улюблені вірші поета, згадували факти з його життя та виготовили книжкові закладки в українському стилі. Особливу увагу приділили актуальності Шевченкових пророцтв у наш час. Учасники студії говорили про те, що Тарас Шевченко, як і сучасні захисники України, присвятив своє життя служінню народу. Вони висловили сподівання, що слово Кобзаря й надалі надихатиме українців на боротьбу за свободу та незалежність. Захід завершився закликом до єднання та боротьби за майбутнє України, використовуючи слова Лесі Костенко: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон».




Залишити відповідь