До бібліотеки №11 завітали вихованці ДНЗ «Витоки», щоби відсвяткувати прихід весни в українському стилі «Українці ми маленькі, радо ми вітаєм неньку!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/777335226946977792/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%96-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96-%D0%BC%D0%B8


Під час свята діти співали пісні, читали вірші, гралися в рухливі ігри та брали участь у веселих конкурсах. Вони також розповідали про свою любов до матусь і бабусь. Разом з бібліотекаркою Світланою Яровою діти згадали прикмети весни, послухали легенду про цю пору року та вірш Ірини Жиленко «Весна і мама». Свято було наповнене радістю та позитивними емоціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *