До бібліотеки №11 завітали вихованці ДНЗ «Витоки», щоби відсвяткувати прихід весни в українському стилі «Українці ми маленькі, радо ми вітаєм неньку!».

Під час свята діти співали пісні, читали вірші, гралися в рухливі ігри та брали участь у веселих конкурсах. Вони також розповідали про свою любов до матусь і бабусь. Разом з бібліотекаркою Світланою Яровою діти згадали прикмети весни, послухали легенду про цю пору року та вірш Ірини Жиленко «Весна і мама». Свято було наповнене радістю та позитивними емоціями.




Залишити відповідь