5 березня бібліотека Ганни Чубач наповнилася чарівними звуками весни! Учні Київської музичної школи № 35 подарували учням 1-А та 1-В класів ліцею № 3 чудовий концерт «Музика Весни».

Юні таланти вразили своїм виконанням: Софія Воловникова (2 клас) зворушливо заспівала «Тугу за весною», Зоряна Панченко (5 клас) майстерно виконала на роялі «Річку, що зустрічає весну», Олександра Федюк (3 клас) радісно привітала весну піснею «Весна, привіт!», Роман Гончарук (8 клас) надихнув своєю «Весняною прогулянкою» на скрипці, а ансамбль «Квітонька» подарував пісню «Весна». Діти відчули справжнє диво пробудження природи через музику. Кожен подих весняного вітру дарує надію на радість і нові мрії.




Залишити відповідь