Члени розмовного клубу «Мальви» здійснили онлайн-мандрівку до Антарктиди.

Під час зустрічі учасники дізналися про природу, клімат, погодні умови, флору та фауну цього континенту. Особливий інтерес викликало питання виживання живих організмів в умовах вічного холоду. Після перегляду відеоматеріалів учасники обговорили тварин Антарктиди. Багато хто вперше дізнався про українську антарктичну станцію «Академік Вернадський» та дослідження українських науковців. Під час дискусії учасники активно використовували українську мову. Обговорення збагатило учасників новими знаннями.




Залишити відповідь