25 лютого в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулася лекція «Ні – насильству: тобі є кому сказати».


https://www.tumblr.com/crbfranko/776543812599300096/%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D1%83-%D1%82%D0%BE%D0%B1%D1%96-%D1%94-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B8


Захід був спрямований на поширення інформації про форми, прояви та наслідки насильства, а також на формування нетерпимого ставлення до цього явища. Представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Геннадій Гедзюк та Діана Мелахова розповіли про реагування фахівців на випадки насильства, надання психологічної підтримки, роз’яснення прав постраждалим та направлення їх у безпечні місця. Учасники активно долучилися до діалогу та отримали відповіді на запитання щодо виявлення випадків насильства та звернення у кризових ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *