25 лютого в Етнобібліотеці учасники «Школи цифрової грамотності» зробили ще один крок у світ комп’ютерних технологій. Фахівчиня Дарія Блоцька провела цікаве заняття на тему «Робота з Microsoft Office», де розповіла про ключові функції верхньої панелі інструментів, навчила розрізняти шрифти та правильно оформлювати абзаци. Практичні завдання допомогли слухачам закріпити отримані знання та відчути себе впевненіше у роботі з програмою.





Залишити відповідь