23 лютого в бібліотеці №11 знову панувала творчість! Відбулося чергове засідання студії «Акварелька», де діти з радістю відкривають для себе світ мистецтва. Під керівництвом Олени Наривкіної вони вчаться малювати в різних техніках, створюючи неймовірні образи. Кожен урок – це маленька подорож у світ фантазії та кольорів, де діти розвивають свої творчі здібності. Погляньте на ці чудові роботи, сповнені дитячої щирості та натхнення!


https://www.tumblr.com/crbfranko/776438364226404352/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-230225-%D1%83%D0%BF%D0%B1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *