Сьогодні в бібліотеці на Вишгородській відбулося 23-тє засідання історико-літературного клубу «Відродження». Як завжди, на зустріч завітали цікаві гості: історики, краєзнавці, етнографи та письменники історичного жанру.


https://www.tumblr.com/crbfranko/776281953215381504/23-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83


Цього разу учасники клубу мали змогу:
• Послухати лекцію докторки історичних наук, професорки Ольги Ковалевської на тему «Інтерпретації образу Богдана Хмельницького в живописі та пластиці радянських часів».
• Дізнатися про враження модераторки заходу, письменниці Оксани Зененко, від книги Тимура та Олени Литовченків «Пустоцвіт» про гетьмана Кирила Розумовського.
• Ознайомитися з дослідженням кандидата історичних наук Володимира Горака «Життя та діяльність Богдана Хмельницького з 1595 по 1647 роки, до початку національно-визвольної війни».
• Привітати Олександра Курися з отриманням Літературно-мистецької премії імені Володимира Малика в номінації «Література та публіцистика».
Наступне засідання клубу відбудеться 23 березня 2025 року о 12:00. Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією України та українським історичним романом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *