В день вшанування Героїв Небесної Сотні універсальна публічна бібліотека №11 разом з учнями 3-го і 4-го класу загальноосвітньої школи-інтернату №19 долучилася до тихої акції «Ангели пам’яті-2025».


https://www.tumblr.com/crbfranko/776078116342956032/%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%96-2025-200225-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Ця акція – символ нашої пам’яті про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Під час майстер-класу, який провели бібліотекарі Світлана Ярова та Людмила Правик, діти власноруч виготовили янголів з тканини, кольорових стрічок та ниток. Ці янголи не тільки прикрасять дерево біля інтернату, але й стануть оберегами для наших військових на передовій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *