В день вшанування Героїв Небесної Сотні універсальна публічна бібліотека №11 разом з учнями 3-го і 4-го класу загальноосвітньої школи-інтернату №19 долучилася до тихої акції «Ангели пам’яті-2025».

Ця акція – символ нашої пам’яті про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Під час майстер-класу, який провели бібліотекарі Світлана Ярова та Людмила Правик, діти власноруч виготовили янголів з тканини, кольорових стрічок та ниток. Ці янголи не тільки прикрасять дерево біля інтернату, але й стануть оберегами для наших військових на передовій.




Залишити відповідь