20 лютого Україна вшановує тих, хто віддав своє життя за свободу і гідність нашої країни під час Революції Гідності 2013–2014 років. Їх подвиг ми маємо пам’ятати та шанувати, адже він є невіддільною частиною нашої історії. До Дня Героїв Небесної Сотні бібліотека імені Андрія Головка пропонує відвідувачам переглянути книжкову виставку «Ми вийшли із глибин блакитно-жовтих вен», присвячену Героям Небесної Сотні, подіям того періоду та незламному духу українців у боротьбі за незалежність.


https://www.tumblr.com/crbfranko/776004597129019392/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B9%D1%88%D0%BB%D0%B8-%D1%96%D0%B7-%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BD

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *