З 21 лютого 2000 року Україна відзначає День рідної мови. Напередодні свята універсальна публічна бібліотека № 11 запросила вихованців ДНЗ № 482 на мовознавчий гравікон «Ой яка чудова, українська мова!». Дошкільнята середніх груп «Веселка» та «Калинка» із захопленням слухали вірші про рідну мову, знайомилися з книжками українських письменників, відгадували загадки, пригадували народні прислів’я, лічилки та скоромовки, а також переглядали мультфільми. Під час голосного читання казок малята разом із провідним бібліотекарем Світланою Яровою поринули в красу й багатство української мови. Тож нехай наша рідна українська мова буде оберегом і символом єдності для маленьких читайликів!





Залишити відповідь