16 лютого у творчій студії «Акварелька» панувала тепла та затишна атмосфера. Під керівництвом Олени Наривкіної юні художники створювали композицію, яка має назву «Смачне чаювання». Адже чай – чудовий напій, особливо в морозні лютневі дні. Тож учасники студії створили чудові акварельні малюнки, які зігрівають теплом та підіймають настрій.

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/775803534054735872/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-180225-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *