16 лютого у творчій студії «Акварелька» панувала тепла та затишна атмосфера. Під керівництвом Олени Наривкіної юні художники створювали композицію, яка має назву «Смачне чаювання». Адже чай – чудовий напій, особливо в морозні лютневі дні. Тож учасники студії створили чудові акварельні малюнки, які зігрівають теплом та підіймають настрій.





Залишити відповідь