До дня Святого Валентина в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка організовано виставку-освідчення «І серце повниться любов’ю…». Якщо доля не посилає кохання – в душі гаснуть зорі… Любов то підносить на щемливих хвилях радощі, то кидає у вир безнадії і туги. І тільки заради щастя, хай і недовгого, варто жити і кохати попри все. Запрошуємо перегорнути сторінки книг, представлених на виставці та поринути до хвилюючого і невмирущого світу любові.


https://www.tumblr.com/crbfranko/775710976662290432/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%8E

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *