До дня Святого Валентина в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка організовано виставку-освідчення «І серце повниться любов’ю…». Якщо доля не посилає кохання – в душі гаснуть зорі… Любов то підносить на щемливих хвилях радощі, то кидає у вир безнадії і туги. І тільки заради щастя, хай і недовгого, варто жити і кохати попри все. Запрошуємо перегорнути сторінки книг, представлених на виставці та поринути до хвилюючого і невмирущого світу любові.





Залишити відповідь