15 лютого в бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-дискусійного клубу для підлітків під керівництвом Олександра Курявого, засновника ГО «Академія» Лідери Слова». Учасники дізналися багато цікавого про емоції та інтонації в ораторському мистецтві: виконували артикуляційну гімнастику, розвивали акторські навички. Кожна дитина виступала зі сцени, розповідаючи свою тему та зображуючи певну емоцію, а також навчилася імпровізувати, відповідаючи на неочікувані питання без підготовки.





Залишити відповідь