15 лютого в бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-дискусійного клубу для підлітків під керівництвом Олександра Курявого, засновника ГО «Академія» Лідери Слова». Учасники дізналися багато цікавого про емоції та інтонації в ораторському мистецтві: виконували артикуляційну гімнастику, розвивали акторські навички. Кожна дитина виступала зі сцени, розповідаючи свою тему та зображуючи певну емоцію, а також навчилася імпровізувати, відповідаючи на неочікувані питання без підготовки.


https://www.tumblr.com/crbfranko/775717375303712768/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D1%96%D0%B2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *