13 лютого фахівчиня бібліотеки на Вишгородській Леся Луцюк разом із читайликами ЗДО №98 «Віночок» здійснила захопливу літературно-зоологічну подорож «Подаруй часточку любові…».


https://www.tumblr.com/crbfranko/775363209945317376/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%BE%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B9-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D1%83


Під час заходу маленькі книголюбчики жваво обговорювали історії тварин у неволі з нової книги Ганни Булгакової «Лев у цирку не сміється». Діти зрозуміли, що знати, любити й охороняти природу – обов’язок кожної людини, що живі істоти – це не іграшки. Виховуючи в собі любов до тварин, гуманне ставлення до них – ми тим самим виховуємо в собі любов до себе і до ближнього. Бібліотекарі щиро радіють, коли в стінах бібліотеки лунають дитячі голоси, дзвенить сміх і всі захоплені спільною творчістю. То ж хай у дітей буде щасливе дитинство! А бібліотека всіляко допомагатиме і сприятиме цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *