15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану. До цієї дати бібліотека імені Джамбула Джабаєва підготувала виставку-пам’ять «Афганістан – жива пам’ять».

Після Другої світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах. Найбільш масштабна та трагічна з них – війна в Республіці Афганістан. 10 років – з грудня 1979 року до лютого 1989 року – тривала ця війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдатів. Українські військові брали участь і в інших локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 іноземних держав – вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку, на острові Куба та в інших «гарячих» точках. Цього дня ми поділяємо весь біль з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких, та вшановуємо всіх учасників тих подій.




Залишити відповідь