11 лютого в Етнобібліотеці відбулося друге заняття «Школи цифрової грамотності» для початківців на тему «Що таке комп’ютер?».

Бібліотекарка Дарія Блоцька ознайомила учасників з основними компонентами комп’ютера, навчила працювати з мишею та продемонструвала корисні комбінації клавіш для зручнішої роботи. Також вона допомогла присутнім розібратися з їхніми індивідуальними питаннями. Запрошуємо опановувати цифрову грамотність разом із нами! Заняття відбуваються щовівторка об 11:00.




Залишити відповідь