Щороку, у другий вівторок лютого, в Україні відзначається Всесвітній день безпеки в Інтернеті. 11 лютого бібліотекарі бібліотеки імені Джамбула Джабаєва ознайомили учнів 5-Б класу ЗОШ №156 з правилами користування Інтернетом. Діти активно відповідали на питання вікторини «Що ти знаєш про безпеку в Інтернеті?». Наприкінці зустрічі учні отримали пам’ятки про безпеку в Інтернеті.





Залишити відповідь