Щороку, у другий вівторок лютого, в Україні відзначається Всесвітній день безпеки в Інтернеті. 11 лютого бібліотекарі бібліотеки імені Джамбула Джабаєва ознайомили учнів 5-Б класу ЗОШ №156 з правилами користування Інтернетом. Діти активно відповідали на питання вікторини «Що ти знаєш про безпеку в Інтернеті?». Наприкінці зустрічі учні отримали пам’ятки про безпеку в Інтернеті.


https://www.tumblr.com/crbfranko/775211464055209984/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D1%96%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82%D1%96-110225-%D1%96%D0%BC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *