5 лютого у розмовному клубі української мови «Перегук» відбулося третє заняття на тему «Мистецтво говорити». Учасники клубу, окрім попередніх вправ для дикції, цього разу також практикували: підвищення та пониження інтонації, інтонаційне забарвлення мовлення, скоромовки, складні поєднання літер для чіткої вимови. А для закріплення успіху кожен отримав домашнє завдання!


https://www.tumblr.com/crbfranko/774720938885480448/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-050225

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *