5 лютого у розмовному клубі української мови «Перегук» відбулося третє заняття на тему «Мистецтво говорити». Учасники клубу, окрім попередніх вправ для дикції, цього разу також практикували: підвищення та пониження інтонації, інтонаційне забарвлення мовлення, скоромовки, складні поєднання літер для чіткої вимови. А для закріплення успіху кожен отримав домашнє завдання!





Залишити відповідь