5 лютого у бібліотеці на Межигірській панувала атмосфера творчості та релаксу! На майстер-класі «Згадка про літо» наші користувачі не тільки створили яскраві поробки, але й насолодилися спокійною музикою, помилувалися заходом сонця та поділилися теплими спогадами про літо.





Залишити відповідь