5 лютого у бібліотеці на Межигірській панувала атмосфера творчості та релаксу! На майстер-класі «Згадка про літо» наші користувачі не тільки створили яскраві поробки, але й насолодилися спокійною музикою, помилувалися заходом сонця та поділилися теплими спогадами про літо.


https://www.tumblr.com/crbfranko/774724745913581568/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B7%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BE-050225-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *