Етнобібліотека у співпраці з Фінансовим ліцеєм організувала для учнів 10 класу інформаційно-просвітницьку годину спілкування «Протидія насильству». Захід провели фахівці «Мобільної бригади» соціально-психологічної допомоги.


https://www.tumblr.com/crbfranko/774630434721103872/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F


Під час зустрічі йшлося про різні форми насильства, способи їх розпізнавання та методи захисту. Експерти пояснили старшокласникам, як діяти в ситуаціях ризику, куди звертатися за допомогою та які права гарантує закон. Окрему увагу приділили темам булінгу, домашнього насильства та кібербезпеки. Десятикласники мали можливість поділитися своїми думками, поставити запитання та отримати фахові відповіді. Захід відбувся в атмосфері відкритого діалогу та взаємопідтримки. Організатори наголосили на важливості формування ненасильницької комунікації, взаємоповаги та відповідальності в суспільстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *