5 лютого в бібліотеці на Вишгородській під час зустрічі клубу психологічної підтримки «Кольори» учасниці разом із модераторкою Лесею Луцюк вчилися формувати позитивне мислення, розвивали комунікативну креативність, гнучкість в оцінці будь-якої ситуації, а також зміцнювали групову єдність.


https://www.tumblr.com/crbfranko/774652291886284800/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8-00225


Однією з емоційних компетенцій в нинішніх реаліях є вміння мислити позитивно, тобто звертати увагу більше на позитивні аспекти життя, ніж на негативні. Позитивне мислення розвиває оптимізм, послаблює емоційне напруження, допомагає знайти ефективне рішення у важких життєвих ситуаціях, розвиває мотивацію до кращих змін у житті людини і найголовніше – є профілактикою стресових станів. Сьогодні у центрі уваги було мистецтво перетворення: негативного у позитивне, проблем у радість. І допомагала в цьому арттерапія, яка щоразу дарує неймовірно потужний ресурс. Наступна зустріч відбудеться 19 лютого. Чекаємо! Ми є для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *