5 лютого в бібліотеці на Вишгородській під час зустрічі клубу психологічної підтримки «Кольори» учасниці разом із модераторкою Лесею Луцюк вчилися формувати позитивне мислення, розвивали комунікативну креативність, гнучкість в оцінці будь-якої ситуації, а також зміцнювали групову єдність.

Однією з емоційних компетенцій в нинішніх реаліях є вміння мислити позитивно, тобто звертати увагу більше на позитивні аспекти життя, ніж на негативні. Позитивне мислення розвиває оптимізм, послаблює емоційне напруження, допомагає знайти ефективне рішення у важких життєвих ситуаціях, розвиває мотивацію до кращих змін у житті людини і найголовніше – є профілактикою стресових станів. Сьогодні у центрі уваги було мистецтво перетворення: негативного у позитивне, проблем у радість. І допомагала в цьому арттерапія, яка щоразу дарує неймовірно потужний ресурс. Наступна зустріч відбудеться 19 лютого. Чекаємо! Ми є для вас!




Залишити відповідь