Універсальна публічна бібліотека №11 запросила учнів 3-Б класу ліцею №45 на пізнавально-ігрову годину «Я веселий сніговик, до морозу змалку звик!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/773993156811390976/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%8F-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA-%D0%B4%D0%BE


Захід був присвячений Всесвітньому дню сніговика, який відзначається 18 січня. Бібліотекарка Світлана Ярова запропонувала дітям згадати часи, коли зима була сніжною та уявити себе творцями зимових див. На дітей чекали вікторина, читання книги про сніговика, рухливі ігри, конкурси, загадки, перегляд мультфільмів та навіть ліплення Сніговика-книговика з книжок! Захід пройшов у веселій та дружній атмосфері, а на згадку про нього залишилися яскраві фотографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *