28 січня для вихованців молодшої групи дитячого садочка №16 відбувся сеанс казкотерапії «Приємне та корисне читання», організований спільно з бібліотекою імені Віктора Некрасова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/773911421275799552/%D1%81%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF%D1%96%D1%97-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F


Завідувачка бібліотеки Тамара Бодіна познайомила малят з теплою та зворушливою історією Наталії Чуб «Про маленьку пташку». Діти із захопленням слухали розповідь про пташку Міллі, яка боялася знайомитися з іншими пташками. Ця казка не лише розважає, але й допомагає дітям зрозуміти, як важливо бути впевненим у собі та вміти будувати дружні стосунки. Яскраві ілюстрації та цікавий сюжет роблять книгу особливо привабливою для маленьких читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *