Хоча Антарктиду відкрили 28 січня 1820 року, ми вирішили не чекати і відзначити цю подію заздалегідь! 26 січня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова юні мандрівники зі студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» вирушили в захопливу подорож до крижаного континенту на літературних читаннях «Подорожуємо Антарктидою».

Учасники студії дізналися про унікальний клімат Антарктиди, її флору і фауну, а також про наукові дослідження, які проводяться на цьому континенті. Особливо дітей вразили факти про відсутність часу в Антарктиді та про те, що пустелі там сухіші, ніж у Сахарі. Після захопливої подорожі книжковими просторами, юні читачі, під керівництвом бібліотекарки Ганни Моториної, створили паперових пінгвінів і отримали можливість взяти додому книжки з бібліотечної виставки, щоб продовжити дослідження Антарктиди.




Залишити відповідь