Хоча Антарктиду відкрили 28 січня 1820 року, ми вирішили не чекати і відзначити цю подію заздалегідь! 26 січня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова юні мандрівники зі студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» вирушили в захопливу подорож до крижаного континенту на літературних читаннях «Подорожуємо Антарктидою».


https://www.tumblr.com/crbfranko/773737835598594048/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%96-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D1%83%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D1%8E


Учасники студії дізналися про унікальний клімат Антарктиди, її флору і фауну, а також про наукові дослідження, які проводяться на цьому континенті. Особливо дітей вразили факти про відсутність часу в Антарктиді та про те, що пустелі там сухіші, ніж у Сахарі. Після захопливої подорожі книжковими просторами, юні читачі, під керівництвом бібліотекарки Ганни Моториної, створили паперових пінгвінів і отримали можливість взяти додому книжки з бібліотечної виставки, щоб продовжити дослідження Антарктиди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *