22 січня чергова зустріч у розмовному клубі української мови «Перегук» універсальної публічної бібліотеки № 11 була присвячена мистецтву мовлення.


https://www.tumblr.com/crbfranko/773451549312745472/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%96-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97


«Не випадково вважається, що мовлення людини – її візитівка, а головні інструменти – це дикція та артикуляція. Тож кожен, хто бажає навчитися гарно розмовляти українською мовою, має звернути увагу на таку дисципліну, як техніка мовлення, та артикуляційні вправи», – наголосила модераторка Світлана Ярова. Учасники засідання дізналися про основні складові гарної дикції та причини її вад, отримали загальні рекомендації щодо покращення дикції та виконали вправи артикуляційної гімнастики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *