22 січня чергова зустріч у розмовному клубі української мови «Перегук» універсальної публічної бібліотеки № 11 була присвячена мистецтву мовлення.

«Не випадково вважається, що мовлення людини – її візитівка, а головні інструменти – це дикція та артикуляція. Тож кожен, хто бажає навчитися гарно розмовляти українською мовою, має звернути увагу на таку дисципліну, як техніка мовлення, та артикуляційні вправи», – наголосила модераторка Світлана Ярова. Учасники засідання дізналися про основні складові гарної дикції та причини її вад, отримали загальні рекомендації щодо покращення дикції та виконали вправи артикуляційної гімнастики.




Залишити відповідь