19 січня в гуртку творчої реабілітації «Гармонія» універсальної публічної бібліотеки №11 панувала творча атмосфера. Юні майстри під керівництвом Ольги Пархоменко створювали символ 2025 року – чарівну змійку.

За допомогою техніки кірікомі-орігамі з простого аркуша паперу народжувалися дивовижні, гнучкі та яскраві змійки, що нагадували справжніх. Простий та захопливий процес приніс дітям багато радості та позитивних емоцій. Надихайтеся і творіть своїми руками!




Залишити відповідь