19 січня в бібліотеці на Межигірській стартував новий мовно-дискусійний клуб для підлітків! Перше засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері під керівництвом Олександра Курявого, засновника та спікера ГО «Академія лідерів слова». Пан Олександр, досвідчений фахівець у роботі з молоддю, поділився з учасниками секретами красномовства та глибинами української мови. Першими відвідувачами клубу стали члени «Клубу підлітків». Приєднуйтесь до нас та слідкуйте за анонсами в соціальних мережах бібліотеки на Межигірській, щоб не пропустити наступні цікаві зустрічі! Вивчаймо та любімо українську разом!





Залишити відповідь