19 січня в бібліотеці на Межигірській стартував новий мовно-дискусійний клуб для підлітків! Перше засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері під керівництвом Олександра Курявого, засновника та спікера ГО «Академія лідерів слова». Пан Олександр, досвідчений фахівець у роботі з молоддю, поділився з учасниками секретами красномовства та глибинами української мови. Першими відвідувачами клубу стали члени «Клубу підлітків». Приєднуйтесь до нас та слідкуйте за анонсами в соціальних мережах бібліотеки на Межигірській, щоб не пропустити наступні цікаві зустрічі! Вивчаймо та любімо українську разом!


https://www.tumblr.com/crbfranko/773197657273434112/%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D1%96%D0%B2-200125

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *