Ось і закінчилися зимові канікули, тож 12 січня учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» зібралися в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.

Завідувачка бібліотеки Світлана Батюк провела артгодину «Моя хата – моя правда. Марія Примаченко». Присутні дізналися цікаві факти з біографії мисткині, познайомилися зі стилем «наївне мистецтво» та особливостями творчої манери художниці; розглядали репродукції її картин, вправлялися в їх описі та долучилися до творчості – розмальовували зображення в стилі Марії Примаченко. Кожна родина з великим задоволенням презентувала свої роботи на світлинах. До нових зустрічей!




Залишити відповідь