Ось і закінчилися зимові канікули, тож 12 січня учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» зібралися в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/772473849204834304/%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8F


Завідувачка бібліотеки Світлана Батюк провела артгодину «Моя хата – моя правда. Марія Примаченко». Присутні дізналися цікаві факти з біографії мисткині, познайомилися зі стилем «наївне мистецтво» та особливостями творчої манери художниці; розглядали репродукції її картин, вправлялися в їх описі та долучилися до творчості – розмальовували зображення в стилі Марії Примаченко. Кожна родина з великим задоволенням презентувала свої роботи на світлинах. До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *