5 січня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 203-тє засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/771837782710779904/203-%D1%82%D1%94-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов розповів про історію та архітектурні пам’ятки Європейської площі. Зінаїда Шкавро зацікавила присутніх розповіддю про пам’ятку історії, мистецтва й архітектури – особняк Лібермана (вулиця Банкова, 2). Віктор Боєв презентував книгу Юрія Дулерайна «Київські нотатки». Євгеній Рейцен поділився дослідженням історії власного родоводу, тісно пов’язаної з історією Києва. Тетяна Єгорова розповіла про процес дерусифікації вулиць Києва впродовж 2014–2024 років. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 19 січня. Запрошуємо долучатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *