Напередодні чарівних різдвяно-новорічних свят і дорослі, і малеча сповнені радісного очікування дива. 23 грудня в універсальній публічній бібліотеці №11 панувала особлива атмосфера – тут відбулися різдвяні посиденьки «Різдвяні дива в бібліотеці», на які завітали учні 3-х та 4-го класів загальноосвітньої школи-інтернату №19.


https://www.tumblr.com/crbfranko/770659130420740096/%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%96


Гостей зустріли у святково прикрашеній бібліотеці. Провідний бібліотекар Світлана Ярова підготувала для дітей цікаву та різноманітну програму: від захопливих розповідей «Наші звичаї і традиції» (за книгою Марії Морозенко) та легенд про ялинку до веселої «Морозної вікторини» й цікавих літературних ігор. Діти з радістю поринули у святкову атмосферу, активно беручи участь у конкурсах та новорічних жартах. Свято пройшло весело, творчо та невимушено, подарувавши всім незабутні враження. На згадку про цю чудову зустріч кожен отримав новорічний подарунок від бібліотеки та мав можливість зробити святкове фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *