22 грудня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 202-ге засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/770574270126571520/202-%D0%B3%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов зацікавив розповіддю про традиції святкування Різдва та Нового року киянами в середині минулого століття. Віктор Боєв підготував порівняльне дослідження історії та архітектури костелів святого Миколая й Олександра. Юрій Симоненко захопив увагу детальним оглядом книги Дмитра Малакова «Архітектор Городецький. Архівні розвідки». Олександр Яцухно та Оксана Бондарчук знайомили клубівців із власною поезією та оповіданнями. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 5 січня о 12:00. Київ із багатовіковою історією та безцінною культурною спадщиною приготував для нас ще багато незвіданих таємниць. Отже, до нових зустрічей і нових відкриттів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *