22 грудня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 202-ге засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов зацікавив розповіддю про традиції святкування Різдва та Нового року киянами в середині минулого століття. Віктор Боєв підготував порівняльне дослідження історії та архітектури костелів святого Миколая й Олександра. Юрій Симоненко захопив увагу детальним оглядом книги Дмитра Малакова «Архітектор Городецький. Архівні розвідки». Олександр Яцухно та Оксана Бондарчук знайомили клубівців із власною поезією та оповіданнями. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 5 січня о 12:00. Київ із багатовіковою історією та безцінною культурною спадщиною приготував для нас ще багато незвіданих таємниць. Отже, до нових зустрічей і нових відкриттів!




Залишити відповідь