18 грудня у Фінансовому ліцеї для учнів 7-го класу відбулася творча зустріч із письменницею Марією Кучер-Захарчук «І квіти заквітують із насіння…», організована Етнобібліотекою спільно з завідувачкою бібліотеки ліцею Людмилою Семеновою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/770369575831388160/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%96%D0%B7-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B5%D1%8E-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%94%D1%8E


Письменницю представила актриса театру і кіно Олена Дудич, яка зараз працює в Етнобібліотеці. Марія Кучер-Захарчук одразу ж встановила контакт із дітьми, зачитавши уривки зі своїх прозових та поетичних творів. Тематика книжок різноманітна, але однаково захоплива: добро і зло, справедливість і честь, роль інформації та читання в житті людини. Твори письменниці такі щирі, захопливі, повчальні, патріотичні й близькі кожному з нас дуже сподобались усім присутнім. Насамкінець поетеса почитала патріотичний вірш:
З маленької зернини буде хліб,
І квіти заквітують із насіння.
Щоб мій народ через багато літ
Цю землю зігрівав своїм промінням…
Такі зустрічі надзвичайно важливі. Дякуємо за сприяння та участь у заході багаторічному партнеру Етнобібліотеки Михайлу Мельнику. Дякуємо воїнам за тишу й спокій, за можливість проведення заходів. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *