17 грудня в бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 3-Г класу ліцею № 3 було проведено майстер-клас «Засвітись у темряві – подбай про безпеку!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/770115084272992256/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D1%83-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%80%D1%8F%D0%B2%D1%96-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE


За участі поліцейських Марини та Павла третьокласники власноруч виготовляли світловідбиваючі флікери, що підвищують видимість пішоходів в умовах недостатньої освітленості. Діти переконалися, що світловідбивач повинен бути в кожного, адже це запорука безпеки на дорозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *