17 грудня в бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 3-Г класу ліцею № 3 було проведено майстер-клас «Засвітись у темряві – подбай про безпеку!».

За участі поліцейських Марини та Павла третьокласники власноруч виготовляли світловідбиваючі флікери, що підвищують видимість пішоходів в умовах недостатньої освітленості. Діти переконалися, що світловідбивач повинен бути в кожного, адже це запорука безпеки на дорозі.




Залишити відповідь