День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається 14 грудня, є важливим моментом для українців, адже він нагадує про трагедію, що змінила життя тисяч людей. Чорнобильська катастрофа була катастрофічною не лише в технічному сенсі, але й в соціальному та екологічному. Вона стала стимулом для перегляду питань безпеки на атомних електростанціях в усьому світі. Однак навіть через десятиліття після аварії Чорнобиль залишається важливою частиною національної пам’яті, символом стійкості та мужності людей, які протистояли цьому виклику. Тож з цієї нагоди бібліотека імені Віктора Некрасова представляє виставку-фактаж «Пам’ятайте! Вони захистили нас».





Залишити відповідь