Мова – це не просто засіб спілкування, а й дзеркало нашої культури, ідентичності та думок. Саме тому мовний клуб «Мальви» Етнобібліотеки організував захопливу бесіду-інсценування «Мова в повсякденному житті, в громадських місцях».


https://www.tumblr.com/crbfranko/769557138121129984/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%96-%D0%B2


За допомогою цікавих вправ, відеоматеріалів та обговорення реальних життєвих ситуацій учасники дослідили, як мова впливає на наше спілкування та взаємовідносини. Особливу увагу було приділено використанню мови в громадських місцях: як правильно звертатися до інших людей, як вибудовувати діалог та уникати конфліктів. Захід став не лише пізнавальним, а й веселим, адже учасники мали змогу проявити свою креативність та комунікативні навички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *