8 грудня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 201-ше засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/769313534985322496/201-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов зацікавив фактами з історії київських перукарень середини минулого століття. Віктор Боєв висвітлив участь міста Києва в роботі міжнародних організацій. Зінаїда Шкавро присвятила свій виступ історії старовинної колядки про Софійський собор у Києві. Тетяна Єгорова розповіла про Київ у житті та творчій спадщині Нечуя Левицького. Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 22 грудня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *