Осінь в бібліотеці на Межигірській запам’ятається нам особливою! Наша чарівна фотозона стала справжнім магнітом для відвідувачів. Вона стала улюбленим місцем для фотосесій багатьох наших відвідувачів. Кожен кадр – це маленька історія, яка нагадує про теплі осінні дні. А для нас, працівників, вона була джерелом натхнення та позитивних емоцій. Тож з нетерпінням чекаємо на зустріч із зимовою фотозоною, що обіцяє бути ще більш казковою. Які ж сюрпризи вона нам приготувала? Дізнаємося зовсім скоро! А поки що пропонуємо вам згадати теплі осінні дні, переглядаючи осінні фотографії.





Залишити відповідь