Осінь в бібліотеці на Межигірській запам’ятається нам особливою! Наша чарівна фотозона стала справжнім магнітом для відвідувачів. Вона стала улюбленим місцем для фотосесій багатьох наших відвідувачів. Кожен кадр – це маленька історія, яка нагадує про теплі осінні дні. А для нас, працівників, вона була джерелом натхнення та позитивних емоцій. Тож з нетерпінням чекаємо на зустріч із зимовою фотозоною, що обіцяє бути ще більш казковою. Які ж сюрпризи вона нам приготувала? Дізнаємося зовсім скоро! А поки що пропонуємо вам згадати теплі осінні дні, переглядаючи осінні фотографії.


https://www.tumblr.com/crbfranko/769028575483527168/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0-051224-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *