1 грудня бібліотека сімейного читання імені Анатолія Дімарова стала осередком важливих розмов про безпеку та взаємоповагу. У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», учасники студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» занурилися у світ знань про булінг, права дитини та сімейні цінності.

Завідувачка бібліотеки, Світлана Батюк, презентувала інформаційний куточок «Обернися – небезпека поряд», який став стартовим майданчиком для дискусії про булінг. Діти, зачитуючи статті з Конвенції ООН про права дитини, активно обговорювали свої права та обов’язки. Кульмінацією заходу стала творча майстерня під керівництвом бібліотекарки Ганни Моториної. Разом створили дерево добра «Наші долоньки проти насилля». А флешмоб «Щаслива сім’я – сім’я, без насильства!» об’єднав усіх присутніх у прагненні до створення безпечного простору для кожної дитини.




Залишити відповідь