28 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання розмовного клубу української мови на тему «Алло! Я на зв’язку». Учасники мали змогу не лише дізнатися про особливості телефонних розмов, а й відпрацювати навички на практиці. Завдяки цікавим вправам та розіграшу реальних ситуацій, кожен зміг відчути себе впевненішим під час ділових переговорів українською мовою.





Залишити відповідь