28 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання розмовного клубу української мови на тему «Алло! Я на зв’язку». Учасники мали змогу не лише дізнатися про особливості телефонних розмов, а й відпрацювати навички на практиці. Завдяки цікавим вправам та розіграшу реальних ситуацій, кожен зміг відчути себе впевненішим під час ділових переговорів українською мовою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/768388635207876608/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *