«Бібліотека – це місце, де книги оживають. Це місто, де кожен може знайти свій шлях, своїх героїв і свої історії. Адже кожна книга – це маленьке життя, яке чекає, щоби його відкрили», – так розпочалася для учнів 4 класу загальноосвітньої школи-інтернату № 19 незабутня подорож у світ книг.


https://www.tumblr.com/crbfranko/768201750528344064/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%B4%D0%BE-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8-251124-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Під час екскурсії до універсальної публічної бібліотеки №11, провідний бібліотекар Світлана Ярова провела для них захопливу екскурсію. Діти дізналися багато цікавого про те, як працює бібліотека, як знайти потрібну книгу і як правильно за нею доглядати. Особливо їх вразила історія книги: від стародавніх сувоїв до сучасних електронних книг. Після екскурсії кожен учень захотів повернутися сюди знову і знову, щоби відкрити для себе нові цікаві книги та провести час у затишному світі літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *