24 листопада у бібліотеці на Вишгородській відбулося ювілейне 200-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу, Віталій Баканов, присвятив свій виступ 90-річчю легендарного стадіону «Спартак» на Куренівці, поділившись цікавими фактами з його історії. Зінаїда Шкавро занурила присутніх у світ містики та легенд, розповідаючи про Богоматір Оранту – покровительку Києва. Віктор Боєв проаналізував передумови, хід та наслідки Переяславської ради. Тетяна Єгорова провела захопливу екскурсію у світ київської мови, зосередившись на особливостях місцевого говору та культурі мовлення киян. Своїми творчими доробками учасників клубу порадували Олександр Яцухно, Оксана Бондарчук та Зінаїда Шкавро. Наступне засідання клубу відбудеться 8 грудня о 12:00. Запрошуємо всіх охочих долучитися до цікавих розмов про наше місто!




Залишити відповідь