24 листопада у бібліотеці на Вишгородській відбулося ювілейне 200-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/768034947022946304/200-%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу, Віталій Баканов, присвятив свій виступ 90-річчю легендарного стадіону «Спартак» на Куренівці, поділившись цікавими фактами з його історії. Зінаїда Шкавро занурила присутніх у світ містики та легенд, розповідаючи про Богоматір Оранту – покровительку Києва. Віктор Боєв проаналізував передумови, хід та наслідки Переяславської ради. Тетяна Єгорова провела захопливу екскурсію у світ київської мови, зосередившись на особливостях місцевого говору та культурі мовлення киян. Своїми творчими доробками учасників клубу порадували Олександр Яцухно, Оксана Бондарчук та Зінаїда Шкавро. Наступне засідання клубу відбудеться 8 грудня о 12:00. Запрошуємо всіх охочих долучитися до цікавих розмов про наше місто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *