Щороку 23 листопада Україна скорботно вшановує пам’ять мільйонів невинних жертв Голодомору. Ця трагедія назавжди залишила свій відбиток на історії нашого народу. У бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей відкрилася виставка-реквієм «Голодомор – невиплакані сльози України». Запалімо ж свічку пам’яті і разом згадуймо тих, хто став жертвою цього страшного злочину. Нехай їхні імена назавжди залишаться в наших серцях.


https://www.tumblr.com/crbfranko/767832671099535360/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%94%D0%BC-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%96-%D1%81%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%B7%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *